Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

NOVÝ SMĚR - HORNÍ JIŘETÍN

Hlavní strana
 

 

 Dialog nestačí, chceme víc!

 

Od skupiny Dialog, která sdružuje část občanů Horního Jiřetína a Černic, kteří připouštějí reálnost nebezpečí pokračování těžby a jsou ochotni s těžební společností komunikovat, se odštěpila určitá část jejích členů, kteří mají podstatně radikálnější smýšlení a chtějí se vydat vlastní cestou a vytvořit tak NOVÝ SMĚR v komunikaci s těžaři.

Hnutí Nový směr neřeší (narozdíl od Dialogu) otázku, zda je či není pokračování těžby na lomu ČSA nevyhnutelné, hnutí Nový směr má jasno a jeho členové chtějí svůj majetek prodat za co nejvyšší částky.

Cílem hnutí Nový směr je získat z nastalé situace maximální prospěch a nenechat se uchlácholit nejistým trojnásobkem jakéhosi odhadu nebo líbivými projekty krásných domečků v novém sídlišti naplacato a planými sliby.

Členové hnutí Nový směr nechtějí žít v nejistotě a čekat, až se naplní prognózy energetiků a uhlí pod Jiřetínem se stejně začne těžit, Nový směr chce svoje peníze hned.

Krédem hnutí Nový směr je tvrzení, že nabídka předložená Mosteckou uhelnou je pouze základ, naprostá samozřejmost a teprve od této částky začíná vyjednávání.

Hnutí Nový směr se netají politickými ambicemi s cílem dostat se do komunální politiky a mít tak možnost zasahovat do dění v obci.

A nabídka? Potřetí po sobě a stále to samé. Vždyť je to výsměch. Jestli chce Mostecká uhelná naše nemovitosti, musí pořádně zaplatit!

 

 

Představitelem hnutí NOVÝ SMĚR je Josef Kronych ml.

 

 
Chcete vědět více ?  Přejděte na  www.novysmer.eu .
 
Děkuji
TOPlist
 Návštěvnost:   |  Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek